ZÁSADY ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Krásný den, příznivci a fanoušci bylinného tonika INTRA!

V Lifestyles Intra jsme se vždy starali o Vaše osobní údaje. Obecné nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR) je navrženo tak, aby vám poskytlo větší kontrolu nad tím, jak se s vašimi osobními údaji nakládá.

Chceme, abyste byli přesvědčeni, že vaše údaje jsou u nás v bezpečí a abyste pochopili, jakým způsobem s nimi nakládáme. Proto jsme pro Vás vypracovali Zásady zpracování osobních údajů, podle kterých s Vašimi osobními údaji nakládáme. Prosím seznamte se s jejich zněním –  klikněte zde.

Zůstaňte s námi v kontaktu, abyste mohli nadále od nás dostávat zprávy, novinky a zajímavé tipy z oblasti zdravého životního stylu a dění v Lifestyles INTRA. Vzhledem k tomu, že jste měli zájem o získání marketingové komunikace od nás prostřednictvím e-mailu, pokud se nerozhodnete odhlásit, budete je i nadále dostávat tak jako to teď. Odhlásit se můžete nyní nebo kdykoliv v budoucnu. Pokud tedy od nás chcete nadále dostávat občasné postřehy, tipy, články a novinky o tom jak být zdravý, Intra bylinném toniku, aktivitách Lifestyles GN a distributorů Lifestyles, velmi nás to těší.

Nemusíte pro to teď vůbec nic dělat. Pokud byste se rozhodli v budoucnu kdykoliv změnit svůj názor, bude nás to sice mrzet, ale budeme to plně respektovat. Můžete využít odhlašovacího tlačítka v každé e-mailové kampani, kterou Vám pošleme. Děkujeme Vám za dosavadní přízeň a těšíme se, že s námi nadále zůstanete v kontaktu.

S přátelským pozdravem,

Ing. Tomáš Činčala a tým

Zásady zpracování osobních údajů.