BYLINY INTRA

Byliny obsažené v INTRA® – 23 bylinných extraktů

23

Intra obsahuje adaptogenní bylinky, které přirozenou cestou zvyšují odolnost organismu proti stresovým situacím, únavě; zlepšují schopnost organizmu odolávat každodenním změnám – adaptovat se na ně, přizpůsobit se jim – což je v dnešní době velký přínos.
Příkladem rostlin s adaptogenním působením jsou všehoj ženšenový, ženšen americký, eleuterokok ostnitý, klanopraška čínská, parcha saflorová, rozchodnice růžová, bazalka posvátná, bazalka příjemná, embilika lékařská, gynostema pětilistá, chebule srdčitá, chřest hroznovitý, kozinec blanitý, kustovnice cizí, kustovnice čínská, lékořice lysá, lékořice uralská, pazvonek chloupkatý, pseudostelárie různolistá, rdesno mnohokvěté, vitánie snodárná aj. Příkladem houby s adaptogenním účinkem je lesklokorka lesklá a housenice čínská.
 intra lifestyles
Slození INTRA -místa puvoduIntra vychází z principů tradiční čínské medicíny a obsahuje osm klíčových bylin tradiční čínské medicíny (fytoterapie) a 15 bylin evropské, americké a orientální přírodní medicíny. Intra působí komplexně na 8 soustav lidského organizmu.

all-natural-botanicals

Byliny obsažené v INTRA®:

ČEKANKA OBECNÁ(Cichorium intybus)

Obsahuje vysoký obsah vitamínů A, C a D.


EXTRAKT ŽENŠENE SIBIŘSKÉHO(Euteherococcus senticosus)

Sibiřský ženšen se poprvé dostal do podvědomí veřejnosti jako zázračná bylina, kterou užívali ruští olympionici. Farmaceutické společnosti proto provedly její důkladný výzkum. Předpokládá se, že působí na žlázy s vnitřní sekrecí a obecně posiluje jejich funkce.

PLODY ČÍNSKÉ RŮŽE (Rosa levigata)

Tato rostlina s řadou přírodních odrůd je vynikajícím zdrojem vitamínu C, který chrání organismus před infekcemi a nachlazením.


KOZINEC(Astragalus membranaceus)

Posiluje imunitní systém, má antiseptické vlastnosti, odstraňuje únavu.

HEŘMÁNEK PRAVÝ(Chamomilla recutita)

Má vysoký obsah hořčíku, vápníku, draslíku, manganu, zinku, železa a vitamínu A.


KŮRA AMERICKÉ KRUŠINY(Rhamus purshiana)

Obsahuje komplex B vitamínů , mangan, stopová množství cínu, olova a stroncia.


SMETANKA LÉKAŘSKÁ(Taraxacum oficinale)

Je přírodním zdrojem proteinu. Obsahuje vitamín C, draslík,vápník, sodík, stopové prvky jako je fosfor, nikl, cín, měď a zinek. Kořen smetanky také obsahuje vitamín A esenciální kyselinu linoleovou.


ZÁZVOR(Zingiber officinale)

Obsahuje protein,vitamíny A, C, B-komplex, fosfor, železo, draslík, sodík a hořčík.


ALOE VERA(Aloe barbadensis)

Obsahuje antibiotikum, vápník, draslík, sodík, mangan, hořčík, železo, lecitin a zinek.


EXTRAKT Z HOUBY REISHI (Ganoderma Lucidum)

V císařské Číně byla považována za elixír života, její užívání bylo vyhrazeno pouze císařům.  U nás známá jako Lesklokorka lesklá.


SMILAX OFFICINALE (Smilax medica)

Obsahuje vit. A, C, D, B-komplex, železo, mangan, sodík, měď, zinek a jód. Pochází z tropických oblastí Ameriky a západní Indie. Do podvědomí široké veřejnosti se dostal zcela nedávno, protože ho začali používat kulturisté jako svalové tonikum.


BOBULE ŠISANDRY(Scisandra berry)

Užívají se v různých kombinacích již tisíce let.


PISKAVECE ŘECKÉ SENO(Trigonella foenum – graecum)

Pochází ze Středního Východu a oblasti Středozemního moře. Říká se o ní, že dodává oheň a vitalitu.


MIŘÍK CELER(Apium graveolens)

Obsahují vitamíny A, B, C, vápník, draslík, fosfor, sodík, železo, síru a křemík.


MATEŘIDOUŠKA TYMIÁN(Thymus vulgaris)

Obsahuje velké množství výživné látky thiaminu, dále vit. C, D, B-komplex, jód, sodík, křemík a síru. Je to vynikající antiseptikum.


VČELÍ PYL

Bohatý na výživné látky, vitamíny, minerály, proteiny a aminokyseliny. Navozuje pocit mladosti, zvyšuje odolnost vůči nemocem, zvyšuje energii a je prostředkem pro dosažení dlouhověkosti.


MUČENKA(Passiflora incarnata)

Je hojně zastoupena výživnými složkami, především vápníkem a hořčíkem. Působí velmi blahodárně na nervový systém.


JALOVEC OBECNÝ(Juniperus communis)

Napomáhá rozšiřovat průdušky. Je také antiseptikem.


LÉKOŘICE(Glycyrrhiza species)

Obsahuje vit. E, fosfor, B-komplex, biotin, niacin, kys. pantothenovou, lecitin, mangan, jód, bróm, zinek a stopové prvky.

TOLICE VOJTĚŠKA(Medicago sativa)

Odstraňuje duševní a fyzickou únavu. Vojtěška má vysoký obsah vit. A, K, D, dále obsahuje vápník, fosfor, železo, draslík, osm esenciálních enzymů a stopové minerály. Je to vynikající detoxikant. Zvyšuje odolnost organismu.


SLZOVKA OBECNÁ(Coix lacryma-jobi)

Vyvážený extrakt zrn tvoří mucilagenní látku, která je vynikajícím zdrojem výživných látek.


ČERVENÝ PEPŘ PLODY(Caspicus species)

Bohatý na vitamíny, tradičně se užívá ke stimulaci metabolismu, ve směsích zlepšuje a posiluje účinek jiných léčivých rostlin.


ZIMOZELEN OKOLÍKATÝ(Chimaphila umbellata)

Víceletá rostlina, využívána jako diuretikum indiány aniž by měla dráždivé účinky.

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16.května 2012), které platí od 14.12 2012 nám neumožňuje popisovat účinky bylin na lidský organismus.

Intraherbs logo

 pdfPDF o  Reishi – Leskokorce lesklé 

Proč užívat Intru? Intra působí na osm soustav lidského organizmu.

Body_8_Biological_Systems_cz

intra-herbal-juice-content

Jedinečná receptura přípravku Intra je výhradním vlastnictvím společnosti Lifestyles a nemění se již od roku 1992. Jeho třiadvacet přesně vyvážených výtažků spolu působí mnohem účinněji a pomáhá posilovat osm soustav lidského organismu a udržovat je v rovnováze. Vy se přitom cítíte lépe, šťastnější a plni energie! Intra získala od mezinárodního Olympijského výboru osvědčení o bezpečnosti používání pro sportovce, jelikož neobsahuje steroidy ani stimulující látky.

intraforathlets