INTRA ZKUŠENOSTI

Vážení klienti.

Intra je vyráběna dle nejpřísnějších výrobních a technologických parametrů v Kanadě. Podle zkušeností našich uživatelů, lékařů a odborníků na výživu patří Intra Lifestyles k tomu nejlepšímu co je dnes na světovém trhu v oblasti bylinných tonik. Je vyráběna v souladu se správnou výrobní praxí Good Manufacturing Parctices – GMP, definovanou Kanadským ředitelstvím pro zdravotní přírodní produkty. Intra má všechny prestižní záruky jakosti Cosher, Halál حلال, GMP a HAACP.

Za posledních 25 let Intra pomohla miliónům lidí k pevnému zdraví po celém světě a rovněž i těm nejlepším olympionikům a sportovcům získat zlaté olympijské medaile. Zlatou medaili má ale dnes každý, který dbá o své zdraví.

Intra Lifestyles doplnek stravy

Níže uvedené zkušenosti a zdravotní příběhy lidí jsou osobní zkušeností s produkty Lifestyles a v žádném případě nepředstavují jakýkoli příslib vyléčení nemocí a neduhů u pacientů a jsou osobním vyjádřením uživatelů. 

Napište nám, rádi vám nezávazně poradíme – zde(klikněte).

CHCIPORADIT

Odpověď zašleme do 24 hodin na váš email.

Intraherbs logo

Hana, Olomouc

Užívám INTRU již řadu let, na jaře mi velice pomáhá proti alergii na jarní pyly. Alergické reakce se snížily, v minulém roce se vůbec neobjevily! Věřím bylinným extraktům a proto se těším na další produkty… Hana

seniorka

 circumference-logo1

Vlastibor, Dobrá

Intru Lifestyles jsem užíval od roku 1998, jsem velmi spokojený. Zvýšila se mi vitalita a psychická pohoda. Po zimní období jsem neměl žádné virové onemocnění. Upravil se mi krevní tlak ze 150/90 na 130/80, podstatně se mi zlepšily křečové žíly. Daří se mi držet cukr na úrovni při, které nemusím užívat léky. Účinnost je skvělá, a nemusím běhat po doktorech a platit poplatky za léky. A navíc…Díky Intře a Lifestyles jsem se společně s manželkou podívali do Thajska na dovolenou. Vše hradila Lifestyles!

circumference-logo1

Majka, Mariánka

Již od roku 1999 co užíváme Intru se cítíme skvěle a Intru také od srdce doporučujeme všem svým známým na Slovensku, v ČR a v Rakousku. Intra nám všem změnila život k lepšímu. Díky bohu!

majka majka-testimoinals

circumference-logo1

Eva, Frýdek-Místek 

Již od dětských let jsem trpěl začínající artrózou kolen a poruchami ledvin. Od doby co užívám Intru mám také bez problémů mé ledviny(prodělal jsem v roce 1989-90 několik ledvinových kolik a upravily se mi potíže s prostatou. Produkty budu užívat nadále a všem tuto kombinaci doporučuji. Ušetřila mi noho času(u lékařů a nemocnici) a bolestí, které bych měl. Penězi se to vyčíslit nedá!!

circumference-logo1

Věra, Polička

„Intru užívám několik let od roku 2004 , je to nejlepší, co jsem kdy měla a mám pro své zdraví, doporučuji…“ Více na webu.

 

circumference-logo1

Franišek, Skalice

Zkušenosti s Introu mám velice,velice dobré, neznám nic lepšího!!!.Je to na velmi dlouhé povídání proč.

Intra je prostě malý zázrak!

Group of happy business people clapping their hands

Tomáš, Ostrava 

Intru užíváme se synem od roku 1998  a jsme velmi spokojeni. Také u vnoučat řešíme preventivně, pravidelným užíváním, jejich zdravotní problémy INTROU takřka od narození a úspěšně! Všem přeji hodně zdraví a štěstí. Eva

circumference-logo1

Manželé Kotovi

Dobrý den. Vaše produkty jsme začali užívat teprve nedávno. Manžel už nyní začíná pociťovat úlevu na kloubech. Začíná se zlepšovat jejich pohyblivost. Dá se říci, že pro začátek je velmi spokojený. Za Vaše produkty velice děkujeme a do budoucna se těšíme na další. S pozdravem Kotová

Magda, Liberec

Produkt Intra užívám s určitými intervaly již 15 let…měla jsem problémy s borelii a nic mi nezabíralo a po všech těch antibiotikách mi bylo zle. Nejenže mi Intra zabrala na borelie, posílila imunitní systém, ale pomohla mi vyřešit i jiné potíže. Vracím se k ní nepravidelně a několikrát za rok.Vyzkoušela jsem i jiné produkty, ale žádný mi tak nevyhovovla jako Intra, protože má skvělou chuť. To je moje osobní zkušenost.

Karel, Brno

Pracuji jako soustružník. Dlouhodobě mě sužovaly silné bolesti hlavy, které se pravidelně opakovaly až 5 krát do měsíce, takže jsem byl nucen spolykat větší množství léků proti bolesti. V poslední době jsem ještě k tomu pociťoval větší únavu a zhoršoval se mi zrak. Proto jsem začal užívat Intru dle návodu, už po první láhvi ustupovala únava i bolesti hlavy. Cítím se skvěle, hlava mě přestala bolet i únava ustoupila, taky lépe spím a mám více energie.

images circumference-logo1

Blanka, Jihlava

Intra mi pomohla při zmírnění bolesti křečových žil, při problémech se srdcem, má vliv na udržení tělesné hmotnosti, lečí paradentozu. Moc děkuji.

circumference-logo1

Josef, Nesovice

V lednu jsem prodělal infarkt myokardu. Do té doby jsem nevěděl co je vážná nemoc. A pak začaly problémy s vysokým tlakem, zvýšeným cholesterolem, únavou.Začal jsem brát velké kvanta léků, což bylo pro mě nepředstavitelné. Hledal jsem řešení a našel Intru, kterou jsem konzultoval s doktorkou. Tento bylinný nápoj mi hodně pomohl. Po první láhvi jsem cítil vitalitu a větší chuť do života. Nakonec se upravil tlak a snížil cholesterol. Lékařka mi začala snižovat dávky léku. Intru užívám dále.

circumference-logo1

Marta, Jeseník

Dlouhé roky jsem měla vysoký tlak, problémy se žlučníkem. S cukrovkou k tomu se přidaly bércové vředy. Doposud mám využívané 4 láhve Intry. Bércový vřed byl velikosti polévkové lžíce, po čtyřech láhvích byl vřed vyhojený.Upravil se mi tlak a žlučník přestal bolet. Jelikož jsem si stále píchala inzulín každé ráno a pila Intru mohu vám sdělit,že mi moje lékařka změnila po roce každodenní píchání na užívání pouhých prášku, kdo to nezažil neví jaká je to úleva. Intra je dobrý přítel, proto ji stále piji.

circumference-logo1

Milena, Břeclav

Intru začala užívat moje sedmiletá dcerka, která trpí atopickým ekzémem. Po prvním týdnu užívání se dostavila reakce a ekzém se rozšířil a zhoršil,ale po 14 dnech začal ustupovat a nyní zcela vymizel. Intru užíváme celá rodina a jsme s jejími účinky velmi spokojeni.

circumference-logo1

Michal, Baška

Co je lepší být zdravý nebo nemocný? Já už to vím co jsem se dostal do nemocnice s infarktem. Dneska se o sebe starám, piji Intru a taky suplementuji výrobek Nutria se selenem, kvůli silným antioxidantům a selenu, který obsahuje. Cítím se dobře.

seniocircumference-logo1

Petr, Čelákovice

Jsem aktivní sportovec. Při špatném došlápnutí, sportu nebo větším výkonu jsem často musel díky bolestivosti kolen aktivitu omezit nebo zcela zastavit. V roce 1991 jsem se poprvé setkal v Jižní Africe s výrobkem Muti a KalMag a částečně jsem problémy vyřešil. Po návratu do ČR v roce 1994 se problémy vrátily. V roce 1998 jsem začal užívat produkty Intra Lifestyles a (nyní ještě užívám novinku Lifestyles Nutria a calcium) kombinoval s Multi GNLD. Situace se tak zlepšila, že nyní mohu bez jakýchkoliv omezení sportovat a užívat života. Tato kombinace je mnou a mou rodinou osobně odzkoušená a vřele ji všem, kteří trpí začínající či mírnou artrózou(degenerativní změny kloubů) osteoporózou(řídnutím kostí).

circumference-logo1

Helena, Staňkovice

Již od dětství mám lupenku, která mi znepříjemňovala život. Brala jsem velké množství léku a mastí, některé pomohli, ale na krátkou dobu.Pak mi kamarádka dala Intru a od té doby se mi změnil život.Lupenka se sice na nějakou dobu zhoršila, ale to mi vysvětlili, že musím vydržet.Po třetím měsíci jsem zjistila ,že se můj stav pokožky zlepšuje a po vypití sedmé láhve nebyla lupenka tolik vidět. Byla jsem šťastná. Lupenka nejde vyléčit ale tím,že piji Intru ji prostě nemám tak viditelnou a po psychické stránce mi to velmi pomáhá.

circumference-logo1

Libor, Frýdek-Místek

Jsem řidič kamionu a trpěl jsem zácpou a únavou. Intru mi dala manželka k narozeninám ať ji piji ,že už se mnou není žádná legrace.Dnes jsem rád, že jsem ji poslechl.Zácpa pominula a mám za volantem více energie než dřív.Taky jsem zjistil, že nemám virózy a rýmy, které mě taky trápily, jsem klidnější a mám lepší postřeh, což na cestách potřebuji. Doporučuji všem. Intru užívám stále a pravidelně každé ráno.

circumference-logo1

Martin, Poprad

Martin má 61 let. V minulém roce po dlouhodobých zdravotních potížích imunity podstoupil diagnostiku. Jeden z největších zdravotních problémů byla porucha autoimunity. Začal konzumovat pravidelně INTRU, užil celkem 3 láhve v dávce 2 odměrky(28 ml)/den. Po 1/2 ročním intervalu opětná diagnostika u stejného lékaře s výsledkem podstatného vyléčení. Nadále užívá Intru. Jak je patrno z tohoto případu, úspěch slaví nejen obchodní talent a víra k léčbě,  ale i ověření působení Intry na funkci imunity na Slovensku a v USA, včetně potvrzení  účinnosti diagnostickými přístroji.

senior1

Regina, Petrovice u Karviné

O Intře, bylinném toniku, jsem se poprvé doslechla v roce 1995. V roce 1993 jsme onemocněla tetanií a únavovým syndromem, který bylo obtížné léčit. Lékaři mne vždy posílali na neurologii, nicméně veškeré neurologické vyšetření bylo vždy negativní. Vždy předepsali léky, které zabraly jen krátkodobě a začala jsem na nich být závislá, nemluvě o tom, že měly negativní vedlejší účinky. Bolela mne často hlava, byla jsem malátná, bez chuti do života a pod.. Řešením bylo hledat alternativní cestu léčby a změnit životní styl. Vyzkoušela jsem desítky různých metod, doplňků stravy a léčitelů. Nakonec jsem díky bohu a podpoře mé rodiny vše zvládla. Nejvíce mi pomohla Intra – bylinné tonikum a suplementace hořčíku a kalcia. Intru Lifestyles – 23 bylin, jsem začala pravidelně užívat v roce 1997, a po pěti měsících užívání bylinného nápoje Intra se můj zdravotní stav začal konečně zlepšovat. Dnes po 18 letech mohu konstatovat, že to bylo to nejlepší rozhodnutí. Našla jsem ten pravý recept – bylinné tonikum INTRA. Proto ji užívám dodnes. Intru Lifestyles, FiberLife a Nutria Vám vřele doporučuji.

regina-intra-herbal-juice

circumference-logo1

 

Somjitr Jongjohor z Thajska – Gold Medal Winner, olympijský vítěz Peking (Beijing) – Flyweight   

Somijit

Lifestyles Intra mi dává více psychické pohody a koncentrace. I díky ní jsem získal zlato na olympijských hrách…doporučuji…

intra-trioChcete Intru kupovat levněji? Klikněte zde.

koupit

zkusenosti-intra-osobnosti

Robert Esmie, Gold Medal Winner, kanadský olympijský vítěz   

olympic

„Lifestyles Intra mi dává více energie a vytrvalosti, a právě to mi umožňuje rychlejší obnovu sil. Intra je moje tajemství!“,  prozradil Robert Esmie, Gold Medal Winner, kanadský olympijský vítěz. Intra is safe for athletes!  Intra získala prestižní certifikát, který akceptuje MOV – Mezinárodní Olympijský Výbor – International Olympic Committee a FIFA. Intra má tak všechny prestižní záruky včetně jakosti včetně certifikace Cosher, Halál حلال, GMP a HAACP… 

cancer testimony

Jaroslav Svěcený, známý světový houslový virtuóz 

svecenycircumference-logo1

Jaroslav Svěcený říká: “ Intru nápoj užívám už přes dva roky, a minulé vánoční turné jsem poprvé v kariéře přestál bez jediného zdravotního problému!“

big intra

Vilém Čok, rockový muzikant

Čok

Vilém Čok říká o Intře: „Vzhledem k vysokému výdeji energie na pódiích jsem cítil potřebu ji průběžně doplňovat.A to bez chemikálií.Potřebuji také prevenci v oblasti celkového posílení imunity.Proto jsem zvolil INTRU.“

child intra

Další dotazy k užívání Intry a jednotlivým zdravotním potížím naleznete zde. 

„Zdravotní zkušenosti nebo příběhy“ našich klientů, které jsou zmiňované na www.intra-lekarna.cz, jsou výhradně subjektivní zkušeností uživatelů našich produktů Lifestyles.Nejsou podloženy klinickými výzkumy a nejsou lékařským doporučením ani doporučením nezávislých distributorů, poradců nebo výrobce Lifestyles. Další zkušenosti z České republiky najdete zde.

VICEOINTRA

Dr. Paul Kramer, RNC 

Pracuji již 16 let u společnosti Lifestyles a měl jsem tu čest se setkat  s obrovským počtem spokojených klientů INTRA a distributorů na celém světě. Bylinné výrobky Lifestyles hrají velkou pozitivní roli v dosažení a uchování vašeho optimálního zdraví organismu, jelikož potlačují škodlivé účinky znečištění plynoucího z našeho moderního způsobu života. Stále odhalujeme nové a výjimečné zdravotní přínosy výrobků Lifestyles a současně vyvíjíme nové, které doplní naši nabídku.Snaha uspět, špičkové výrobky a podpora firmy Lifestyles Vám mohou zajistit lepší zdraví a finanční situaci. Spolu opravdu můžeme – žít lépe. Každý den.

Paul Kramercircumference-logo1

Podívejte se na zkušenosti s Introu z Asie díl.1 a Polska a Slovenska. Více zkušeností o Intře v anglickém jazyce.

koupit

„Jedině příroda ví, co chce…nikdy nežertuje a nikdy nedělá chyby, ty dělá jen člověk.“  Johann Wolfgang Goethe

intra botles

Upozornění.

Uvedené zkušenosti a zdravotní příběhy lidí jsou osobní zkušeností s produkty Lifestyles a v žádném případě nepředstavují jakýkoli příslib vyléčení nemocí a neduhů u pacientů a jsou osobním vyjádřením uživatelů. Intra není lék, ale potravinový doplněk.

referbutton