PROČ INTRA Juice od LIFESTYLES

FAJFKA Obsahuje třiadvacet osvědčených a po tisíciletí prověřených rostlinných výtažků.

intra-herbal-juice-content

 FAJFKAIntra je chutný značkový přípravek s 25letou tradicí, kterou s můžete objednat v 50ti zemích světa.

FAJFKA Obsahuje rostlinné extrakty které působí na 8 soustav těla.

Body_8_Biological_Systems_cz

FAJFKAPomáhá posilovat lidský organismus a udržovat ho
v rovnováze JING/JANG.

 FAJFKABudete-li Intru užívat pravidelně a dlouhodobě, budete se cítít lépe a plni energie!

 FAJFKA Intra získala osvědčení od mezinárodního Olympijského výboru

o bezpečnosti používání pro všechny sportovce.

intraforathletsolympic

FAJFKA Intra neobsahuje steroidy, pesticidy ani stimulující látky.

FAJFKA  Intra je přírodní potravinový doplněk, který pomáhá uchovávat, navrátit vitalitu a optimální zdraví.

 FAJFKAJedinečná receptura přípravku Intra je výhradním vlastnictvím společnosti Lifestyles a nemění se již od roku 1992.

FAJFKA  Ocenily ji již miliony spokojených zákazníků na celém světě.

FAJFKA Již malé množství přípravku Intra denně dokáže velké zázraky!

FAJFKABezpečnost, čistota a spolehlivost Intry a výrobků Lifestyles jsou testovány nezávislými laboratořemi s certifikátem ISO.

FAJFKA Vyrábí se v Kanadě a vyhovuje nejpřísnějším normám jakosti GMP a HACCP v souladu s požadavky Úřadu pro ochranu zdraví v Kanadě. Díky tomu může společnost Lifestyles na svých etiketách uvádět následující sdělení:

gmp_cz

FAJFKA  Intra je bezpečná a lze ji  užívat dlouhodobě. Nemá naprosto žádné vedlejší účinky.

FAJFKA Svému organismu dáváte díky Intře bylinám to nejlepší.

FAJFKA Intra 23 bylinky byly široce používány a jejich výhody a léčebné účinky byly dokumentovány po celém světě v průběhu tisíců let.

FAJFKAJe vhodná chcete-li dosáhnout zpomalení stárnutí.

FAJFKA Lifestyles GN u Intry garantuje: Safechart_cz

FAJFKAV nabídce je INTRA v kapslích – cestovní forma, která nevyžaduje uložení v chladu a je vždy po ruce. Kapsle jsou ideální pro své jednoduché přenášení a uskladnění. Svým složením jsou totožné s variantou nápoj.

FAJFKA Všech třiadvacet bylin používaných při výrobě přípravku Intra je pěstováno ekologickým způsobem bez použití chemických postřiků a umělých hnojiv a genetiky.

FAJFKA Intra je jedinečnou směsí 23 rostlinných výtažků, která byla vyvinuta pro podporu a posílení všech osmi soustav a systémů lidského organismu, na základě speciální receptury.

FAJFKA Bylinné přísady přípravku Intra se sklízejí ručně, aby byla zachována vysoká hladina aktivních složek.

FAJFKA Po labolatorní prohlídce a rozboru jsou z každé rostliny extrahovány aktivní složky INTRA.

fight diseases

FAJFKA Intra zahrnuje velmi silné a bezpečné koncentrace 23 bylinných extraktů, které působí synergicky na organizmus.

FAJFKA Bylinné výtažky obsažené v přípravku Intra pozitivně působí na kardiovaskulární systém a udržují optimální hladinu cholesterolu.

FAJFKABylinné výtažky obsažené v přípravku Intra pomáhají udržovat v rovnováze hladinu hormonů a pozitivně působí na reprodukční soustavu.

 Intra-Herba

FAJFKA Přísady obsažené v přípravku Intra podporují koordinaci mozku, míchy a sítě nervů, které se vinou celým tělem.

FAJFKA Intra je vhodná pro domácí mazlíčky, koně a všechny živé organizmy.

FAJFKA Bylinné výtažky obsažené v přípravku Intra podporují přirozenou obranyschopnost vašeho organismu.

FAJFKA Přísady v přípravku Intra působí na funkci žláz uvolňujících chemikálie, které následně řídí všechny ostatní soustavy v lidském těle a pomáhají je udržovat v rovnováze.

FAJFKAPřísady v přípravcích Intra a Nutria pomáhají uchovávat zdraví vašich kostí, svalů, kloubů a pojivové tkáně. Současně chrání choulostivé orgány ve vašem těle a umožňují vám chodit vzpřímeně a volně se pohybovat.

FAJFKA Přísady v v přípravcích Intra a Nutria  pomáhají zbavovat vaše tělo odpadu vyprodukovaného při trávicím procesu a běžném metabolismu. Pomáhají zbavovat váš organismus toxinů, které se do vašeho těla dostávají prostřednictvím jídla, pití a z okolního prostředí, antioxidanty současně neutralizují volné radikály.

FAJFKABylinné výtažky obsažené v přípravku Intra pomáhají při zažívání, takže lidský organismus může při stavbě a výživě buněk fungovat účinněji. Současně dodávají energii potřebnou pro plnější život.

FAJFKA Intra nemá žádné vedlejší účinky. Pouze ve velmi výjimečných případech je užívání tohoto přípravku doprovázeno nepatrnými konsolidačními změnami, které souvisejí s pročišťováním organismu. Tento proces netrvá déle než tři až pět dní a lze se mu vyhnout dodržováním pitného režimu a vstupním užíváním malých dávek (5 – 10 ml / 1–2 čajové lžičky), které mohou být postupně zvyšovány až na 28 – 56 ml, po měsíci.

FAJFKA Vhodná pro děti od tří let, těhotné a kojící matky. Jedná se o bezpečný doplněk stravy.

FAJFKA Intra je 100% přírodní produkt bez alkoholu a chemických přísad pročišťuje organizmus, posiluje jeho jednotlivé systémy a vzájemně je vylaďuje. Neobsahuje GMO.

FAJFKA INTRA TRIO základní vstupní kůru si můžete nyní pořídit o 20% levněji. Intra Lifestyles nabízí další slevy a partnerství.

intra

 Řešíte zdravotní problémy a chcete poradit? Vyplňte kontaktní formulář a my Vám do 48 hodin odpovíme. Využijte naší vstupní poradny zdarma.

CHCIPORADIT

PROČ UŽÍVAT BYLINKY INTRA LIFESTYLES?

BTP