O NÁS

Vítáme Vás na našich stránkách věnovaných bylinnému produktu Lifestyles Intra™ Herbal Juice společnosti Lifestyles GN z Kanady.

Intru – bylinný nápoj Lifestyles známe od roku 1995, sami ji užíváme od roku 1997 a doslova nám změnila život.ReginaIntra

Příběh o tom jak Regině Intra pomohla vyřešit zdravotní potíže najdete zde.

Příběh Tomáše najdete  zde.

tomascincala intra

Léta běží, uplynulo již bezmála dvacet let co jsme se poprvé doslechli o bylinném doplňku stravy Intře. Intře zůstáváme stále věrni, protože nám velmi pomohla zlepšit náš zdravotní stav a neustále nám dodává chuť do života, vitalitu a pevné zdraví. Lifestyles nabízí nejen Intru ale také produkty Nutria, Calcium Formula a FiberLife. Se všemi máme dlouhodobé osobní zkušenosti a poznatky. Každý den máme možnost vidět, jak přináší vitalitu, zdraví a pohodu nejen nám, ale i dalším tisícům lidí kolem nás. A protože jsou naše zkušenosti s Introu a produkty Lifestyles velmi pozitivní, chceme se s vámi o Intru a její blahodárné působení podělit.

Srdečně Vás zdraví manželé Tomáš a Regina Činčalovi, NMD a tým Intra Info Servis.

NMDlifestyles-distributor

O společnosti Lifestyles Global Network Canada & Czech Republic

lifestyles 25

V roce 1989 založil předseda správní rady a výkonný předseda David DeBora společnost Lifestyles International. Snil o společnosti orientované na zdravý životní styl, která by nabízela novátorské výrobky pro zdraví a příležitost k úspěšnému podnikání. Díky této vizi dnes Lifestyles Global Network a Intra stojí na špici tohoto odvětví. Dnes je Lifestyles jednou z předních světových společností zabývajících se zdravím a výživou a vůbec největší společností s podobným zaměřením v Kanadě. Více informací ze světa INTRA LIFESTYLES naleznete zde. Lifestyles je člen Asociace přímého prodeje (DSA) a má za sebou více než 25 let úspěšného rozvoje ve 30 zemích světa.

Lifestyles‘ Intra is a precise formulation of 23 botanical extracts. Canada – Lifestyles‘ Intra, Best Herbal Juice with Discount

Více o společnosti najdete zde.