NutriaPlus

NutriaPlus

Novinka! NutriaPlus je silný antioxidační doplněk připravený z fytonutrientů extrahovaných rostlin, ovocných a zeleninových koncentrátů, obohacený o vitamín C a selen(SelenoExcell), který pomáhá vašemu tělu bránit se před zdravotními výzvami moderního života! NutriaPlus byl vyvinut ve spolupráci s výzkumnou laboratoří Acenzia a molely Zebrafish Acenzia Inc. v USA. Společně s Lifestyles vyvinul revoluční dolněk stravy NutriaPlus. Zárukou je poměr a kombinace 12 synergických složek, které vykázaly úžasné výsledky v pomoci lidskému zdraví!

NutriaPlus je první přírodní produkt pro zdraví vytvořený pomocí výzkumného modelu ryby Dánia pruhovaného (Zebrafish)!

Dánia pruhovaná jsou vynikajícím druhem pro výzkum, těchto důvodů:

  • nachází se u nich 70% lidského genetického kódu
  • nachází se u nich 85% genů, které způsobují onemocnění u lidí
  • jsou průsvitní – vědci mohou snadno studovat jejich buňky
  • jsou ideálním způsobem, jak zjistit, jak v těle fungují živiny
  • rostou rychle a rychle se rozmnožují

Click here to download the NutriaPlus Q&A 

Intra & NutriaPlus
Společné působení Intry a NutriaPlus

NutriaPlus je průlomová formule, která doplňuje 23 časem testovaných a důvěryhodných bylinných výtažků v Intře.Při společném užívání Intry a Nutria Plus může vaše tělo těžit z více než 250 zdraví prospěšných vlastností.Antioxidanty obsažené v NutriaPlus chrání buňky a je známo, že bojují s nemocemi včetně rakoviny. 23 rostlinných výtažků, které se nacházejí v Intře, dodávají tělu životně důležité živiny. Při kombinaci Intry a NutriaPlus mají složky silný vzájemně působící účinek, včetně lepší absorpce a zvýšených reakcí v těle.

Antioxidační síla Intry a NutriaPlus!

Ve standardizovaném měřítku síla Intry a NutriaPlus společně vytváří Celkovou Antioxidační Kapacitu (Total Antioxidant Capacity: TAC) 1501 (TAC měří sílu antioxidantu na základě jeho schopnosti neutralizovat volné radikály. Vyšší hladiny TAC se rovnají silnější antioxidační kapacitě).

 

SLOŽENÍ NUTRIAPLUS

*AMLA/ Indický angrešt/, AHA
*BROKOLICE
*MRKEV
*ČESNEK
*HROZNOVÉ SEMÍNKO
*ZELENÝ ČAJ
*ŠVESTKY
*ČERVENÁ ŘEPA
* SPIRULINA
*SELENOEXCELL
*VITAMÍN C