FAQ

Jak mám Intru a další produkty po otevření skladovat?

ODPOVĚĎ:

Po otevření nutno uchovávat v chladu, lednici. Před použitím protřepat. Pokud cestujete, objednejte si kapslovou formu jako „cestovní formu“  INTRA Capsules – není nutné uskladnit v chladu, může být po otevření v kabelce.

Stáhněte si PDF návod „Jak Užívat Intru a další rady“.

 

Jak mám Intru láhev otevřít?

 

Jaké je dávkování bylinného tonika Intra?

ODPOVĚĎ:

Doporučená denní dávka přípravku Intra jsou jedna až dvě odměrky denně( 2 x 28 ml), dle tělesné váhy. Ke každé Intře je přiložena odměrka ( 28 ml). Nicméně, pokud pocítíte, že vaše tělo si žádá větší podporu, můžete bez užívat až 168 ml denně ( 6 x 28 ml). Přípravek Intra může používat celá rodina, je vhodný pro děti od tří let. Pokud užíváte kapslovou formu, doporučuje se užívat od 2 do 4 kapslí denně. Buďte trpěliví, nepřerušujte užívání, přerušil by se harmonizační a detoxikační proces. Byliny působí pomalu a jistě. POZOR! Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, stáhněte si návod a vyplňte si vstupní analýzu:

Vstupní analýza – tabulka „Jak se dnes cítíte?“ – KLIKNĚTE ZDE.

intra letak

Jak dlouho mám Intru užívat?

ODPOVĚĎ:

Doporučuje se dlouhodobé užívání, vstupní detoxikační a harmonizační kůra jsou 4 láhve Intry, které užíváme nejméně čtyři měsíce bez přerušení. Máte-li zájem o dlouhodobé pozitivní výsledky, pak pokračujte a užívejte Intru pravidelně a dlouhodobě!

Body_8_Biological_Systems_cz

Pokud se léčíte, jste diabetik a užíváte léky, je rozumnější začít s užíváním bylinné směsi Intra v malých dávkách ( 10 – 15 ml denně) a dávku po týdenních intervalech postupně zvyšovat až na 2 x 28 ml denně. U vážných stavů užívejte až 6 x 28 ml denně. Vždy začněte s postupnou detoxikací těla, dodržujte pitný režim. Více o detoxikaci najdete zde.

 

Mohu mít alergické reakce?

ODPOVĚĎ:

Vždy je nezbytné dodržovat pitný režim. Intra je potravinářský produkt, doplněk stravy a proto je možné, že velmi malé množství lidí může na některou jeho složku reagovat alergicky. Na jaké látky jste alergičtí zjistíte u vašeho alergologa. V takovém případě platí totéž jako u alergií vyvolaných jakoukoliv jinou potravinou – konzumaci daného produktu je třeba snížit dávky na minimum ( 10 ml denně) a konzultovat s alergologem.

The Laboratory Report – Intra and Nutria

 

Jaké je dávkování doplňku Nutra?

Doporučená denní dávka jsou 1 až 4 kapsle denně. Začněte s 1 kapslí denně. Kapsle Nutria užívejte zásadně s jídlem. Kapsle je nutné zapít dostatečným množstvím tekutin. Protože se jedná o sušenou formu, není nutné produkt uchovávat v lednici, kapsle si můžete vzít s sebou. Vždy je nezbytné dodržovat pitný režim.

 

Pro koho je Intra a Nutria vhodná?

ODPOVĚĎ:

Intra je vhodná i pro děti od tří let, těhotné a kojící matky. Po otevření nutno uchovávat v chladu. Intra je jedinečnou směsí třiadvaceti rostlinných výtažků, která byla vyvinuta pro podporu a posílení všech osmi soustav a systémů lidského organismu. Tento přípravek je zpracováván na základě speciální receptury, která zahrnuje velmi silné (avšak bezpečné) koncentrace bylinných extraktů. Jeho pozitivním účinkům se lidé na celém světě těší již déle než patnáct let. Intra je přírodní potravinový doplněk, který pomáhá uchovávat vitalitu a optimální zdraví.

Jaké pozitivní účinky mohu očekávat, pokud začnu užívat přípravek Intra?

ODPOVĚĎ:

Bylinná směs Intra působí na soustavy a systémy našeho organismu, a protože každý z nás je jiný, jsou i výsledky užívání téhož produktu u každého jiné. Obecně lze říci, že směs Intra pomáhá podporovat a posilovat ty části našeho organismu, které jsou nejslabší – výsledky jejího působení jsou přitom často velmi výrazné. Účinky každodenního užívání přípravku Intra jsou vždy pozitivní, ale pro každého jiné. V odborných časopisech již bylo publikováno přes 85000 studií, které potvrzují přínosy každého z bylinných výtažků přípravku Intra.

Kdy bych měl/a Intru bylinné tonikum denně užívat?

ODPOVĚĎ:

Kdykoliv dvakrát až třikrát denně. Většina dává přednost užívání ráno na lačno, po probuzení a před jídlem večer. Vhodné zapít vlažnou vodou s citrónem. Pamatujte si, že pro dosažení nejlepších výsledků, je užívat Intru pravidelně – každý den!  Nicméně, pokud vám to vyhovuje, můžete užívat Intru s jídlem, nebo po jídle. Pokud jste diabetik, podívejte se zde. Nezapomeňte na dodržování pitného režimu. V prvních týdnech užívání se uvolňují z těla toxiny a škodliviny, proto je nutný zvýšený příjem tekutin. Více o pitném režimu najdete zde.

Proč lékaři doporučují k Intře užívání preparátu Nutria?

Společné užívání INTRA® a NUTRIA®, 2 kapsle NUTRIA a 2 odměrky INTRA®, znamená denní příjem 3336 antioxidačních jednotek (ORAC).

nutria atesty

ODPOVĚĎ: Nutria obsahuje tyto ingredience, které blahodárně působí na organizmus:

 • Selen. Je minimálně zastoupen v půdě a tudíž není ani v dnešních potravinách! Při jeho nedostatku hrozí vyčerpání organismu, vysoká hladina cholesterolu, častější infekce a zvýšený výskyt nádorových nemocí. Působí účinně proti rakovině. Lékaři doporučují užívat přírodní a bezpečný, 100% organicky vázaný selen – SelenoExcell. Organický SelenoExcell® high selenium yeast, který je v preparátu Nutria zajistí maximální bezpečí a vstřebatelnost v trávicím traktu. Selen působí jako antioxidant, blokující škodlivé volné radikály, které poškozují DNA. Je součástí antioxidačního enzymu, který chrání buňky proti škodlivinám z potravy a je společně s vit. C a E a dalšími fytoživinami obsažen v antioxidačním preparátu NUTRIA. Tato kombinace má chránit organismus před celou řadou onemocnění, jejichž předpokládanou příčinou je poškození volnými radikály. Patří sem rakovina, srdeční onemocnění, mozkové příhody, šedý zákal, degenerace žluté skvrny a další. Selen ovlivňuje protirakovinové procesy v těle a má klíčový vliv na průběh 35 enzymatických procesů lidského těla( zdroj časopis Medicína, 1999).

 • Zinek a Vitamin C. Zinek působí antivirově i proti toxinům v kontaminovaných potravinách, ovzduší a vodě. Blokuje virová onemocnění a nákazy, urychluje hojení. Vitamin C účinně zvyšuje odolnost organismu proti chorobám. Pomáhá při regeneraci nemocné tkáně a zvyšuje aktivitu bílých krvinek. Zdrojem jsou šípky, rakytník, černý rybíz, jahody, citrusy, křen či paprika.

 • Vitamin A a E. Vitamin A napomáhá tvorbě a funkčnosti kůže a sliznic, je důležitý pro neporušený imunitní systém. Vitamin E zvyšuje vitalitu a energii, chrání srdce a kosti.

 • Nutria  obsahuje fytonutrienty – „vitaminy nové generace“ ve formě extraktů z 21 druhů ovoce a zeleniny! V Nutria jsou extrakty karotky, brokolice, rajčat, višní, švestek, dužiny pomerančů, malin, granátových jablek, manga, ananasů, fíků, grepů, špenátu, česneku, květáku, hlávkového zelí, cibule, řepy, karotky, hroznových slupek, borůvek a zeleného čaje.

nutria

Zdroj: The Laboratory Report – Intra and Nutria 

 

Proč je vhodné užívání přípravků Intra a Nutria najednou?

Vaše schopnost „bránit se “ (ochrana buněk) tím vzroste o 278%. Přípravek Nutria® obsahuje organický SelenoExcell® high selenium yeast, stopové prvky, fytonutrienty – „vitaminy nové generace“, které podporují imunitní systém a dodají vašemu tělu kýženou vitalitu a zdraví. Směs antioxidantů obsažených v přípravku Nutria je speciálně vyvinuta jako podpůrný prostředek pro neutralizaci volných radikálů a pro zachovávání buněk ve zdravém, nepoškozeném stavu.Nutria obsahuje bezpečný a účinný 100% organicky vázaný selenSelenoExcell.

Další nejnovější vědecké informace o antioxidantech Nutria získáte zde -klikněte.

 

Není dlouhodobé užívání přípravku Intra nebezpečné?

ODPOVĚĎ:

Nikoliv. Bylinná směs byla vyvinuta právě za tímto konkrétním účelem, tj. aby dané bylinné výtažky mohly být dlouhodobě užívány ve vyváženém a bezpečném poměru. Mnozí odborníci na využití bylin doporučují užívat vysoké dávky jedné konkrétní byliny po určité krátké období. Situace u bylinné směsi Intra je ovšem jiná. Při vývoji tohoto přípravku bylo dbáno na vysoký stupeň jeho bezpečnosti. Jeho základem je proto kombinace rostlinných extraktů, které jsou přítomny v přiměřeně nízkém množství.

Je přípravek Intra certifikován u Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA)?

ODPOVĚĎ:

Jako doplněk výživy je přípravek Intra je považován za potravinu, a nepodléhá tedy schválení Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA). FDA nezaujímá k doplňkům výživy žádná stanoviska a nevydává žádná povolení. Nezávislé zkušební laboratoře provádějí rozsáhlé a důkladné testy zaměřené na bezpečnost a čistotu všech složek obsažených v přípravku Intra.

Má Intra nějaké vedlejší účinky?

ODPOVĚĎ:

Obecně lze říci, že Intra nemá žádné vedlejší účinky. Pouze ve velmi výjimečných případech je užívání tohoto přípravku doprovázeno nepatrnými konsolidačními změnami, které souvisejí s pročišťováním organismu. Tento proces netrvá déle než tři až pět dní a lze se mu vyhnout užíváním malých dávek (5 – 10 ml / 1-2 čajové lžičky), které mohou být postupně zvyšovány až na 28 – 56 ml. Pokud užíváte nějaké léky, je rozumnější začít s užíváním bylinné směsi Intra v malých dávkách a jen postupně je zvyšovat na 28 až 56 ml denně. Intra je potravinářský produkt, a proto je možné, že určité malé množství lidí může na některou jeho složku reagovat alergicky. V takovém případě platí totéž jako u alergií vyvolaných jakoukoliv jinou potravinou – konzumaci daného produktu je třeba zastavit.

kvalita Lifestyles výrobků

Mohu užívat nápoj Intra a kapsle Nutria současně?

ODPOVĚĎ:

Samozřejmě! Současným užíváním obou přípravků se vám dostane celé řady synergických reakcí, včetně vyšší hodnoty ORAC (schopnost vstřebávat antioxidanty), lepší účinnosti obou přípravků a lepších zdravotních výsledků.

A pokud užívám léky?

ODPOVĚĎ:

Pokud jste vážně nemocní, užíváte nějaké léky, je rozumnější začít s užíváním bylinné směsi Intra v malých dávkách ( začněte od 1/3 kalíšku – cca 10 ml) a postupně po týdnu se doporučuje zvyšovat až na 28 až 56 ml denně. U diabetes užívejte dle uvážení po jídle( 30 minut ) nebo s léky.

Je Intra atestována jako doplněk stravy? 

ODPOVĚĎ:

Intra je přírodní potravinový doplněk, který pomáhá uchovávat vitalitu a optimální zdraví. Není to lék. Není určena jako náhrada pestré stravy.

 • Všech třiadvacet bylin používaných při výrobě přípravku Intra je pěstováno přirozeným způsobem

 • Pěstováno bez použití chemických postřiků a umělých hnojiv

 • Bylinné přísady přípravku Intra se sklízejí ručně, aby byla zachována vysoká hladina aktivních složek

 • Po důkladné prohlídce a rozboru jsou z každé rostliny extrahovány aktivní složky

 • Standardizace a prováděné zkoušky zajišťují u každého výtažku trvale vysokou hladinu aktivních složek

 • Extrakty a bylinné výtažky jsou následně podle receptury Lifestyles smíchány v určitém poměru a synergicky uspořádany

 • Synergické působení 23 bylin zesiluje jejich přínosy pro naše zdraví

 • Vyráběno s osvědčením HACCP za přísných výrobních podmínek

 • Vyráběno v souladu s normami GMP, zaručujícími jeho kvalitu a účinnost

Co je doplněk stravy Fiberlife?

ODPOVĚĎ:

Doplněk stravy FIBRELIFE obsahuje dvacetinásobně zkoncentrovaný extrakt ze skořice (Cinnamomum cassia), která ovlivňuje hladinu cukru v krvi a metabolismus. Navíc je FIBRELIFE obohacen o extrakt z kořene Zmijovce (Amorphophallus konjac) a o guarovou a xantanovou gumu. Vhodná pro diabetiky. Pomáhá při nedostatku vlákniny ve stravě a při redukci váhy.

FL

Jak mám UŽÍVAT doplňky Nutriaa a Fiberlife užívat a jak dlouho?

ODPOVĚĎ:

Fiberlife užívejte vždy samostatně, nejlépe hodinu před jídlem! Doporučená denní dávka je vyznačena na balení.

Nutria užívjete jednu až dvě kapsle denně s jídlem, nejlépe s obědem, vždy vydatně zapít vodou. Dodržujte pitný režim. Více o pitném režimu najdete zde. Buďte trpěliví, nepřerušujte užívání, přerušil by se harmonizační a detoxikační proces. Produkty působí pomalu a jistě. PŘED A V PRŮBĚHU UŽÍVÁNÍ VYPLŇUJTE TUTO VSTUPNÍ ANALÝZU Jak se dnes cítíte?

Jak se dnes cítíte

Mám si koupit Intra nápoj nebo kapsle?

ODPOVĚĎ:

Nápoj INTRA je v lehké a nerozbitné umělohmotné láhvi (vystlané kokosovou přírodní látkou, nápoj není proto v přímém styku s plastem!), dobře se užívá. V tekuté formě se byliny snadněji vstřebávají. Kapsle jsou ideální pro své jednoduché přenášení a uskladnění bez nutnosti chlazení pro cestování,dovolené a pobyt v nemocnici. Svým složením jsou totožné s variantou nápoj. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Další názory a zákaznické zkušenosti najdete zde (http://www.intra-lekarna.cz/reference-klientu/). Další časté dotazy najdete zde.

koupit

Intra Lifestyles doplnek stravy

Nutria Lifestyles

FibreLife Lifestyles CZ

koupit