INTRA & NUTRIA

Společně lépe 43 X:

Synergie přípravku 23 bylin INTRA & 20 extraktů fytonutrientů NUTRIA.

Synergické účinky přípravků Intra a Nutria

INTRA obsahuje extrakty 23 rostlinných výtažků. Nutria obsahuje 20 fytonutrientů, které synergicky doplňují extrakty Intra. Při jejich společném užívání se vašemu organismu dostaneme vzájemné synergie revolučních přípravků. Na standardizované stupnici společný účinek přípravků Intra a Nutria dosahuje hodnoty ORAC 56,406/L. Oxygen Radical Absorbance Capacity (schopnost pohlcovat volné radikály) (ORAC) je měřítkem účinnosti antioxidantů při likvidaci volných radikálů. Vyšší hodnota ORAC znamená lepší antioxidační vlastnosti. 

nutria atesty

 

Každá kapsle doplňku Nutria obsahuje obsahuje fytonutrienty z 20 různých druhů ovoce a zelenin, včetně extraktů ze zeleného čaje, hroznového vína, lykopenu z rajčat a sulforafanu z brokolice. Nutria poskytuje optimální množství vitamínů, stopových prvků a minerálů, včetně organicky vázaného selenu, který je na celém světě znám svými blahodárnými vlastnostmi.

 Nutria Lifestyles

INTRA 23 zázračných bylinných extraktů

23

pdf  Zde si můžete stáhnout leták Proč Nutria Lifestyles se Selenem?

Intra Lifestyles doplnek stravyChcete-li podpořit své zdraví, zpomalit účinky stárnutí a cítit se dobře, pak začněte používat přípravky 23 bylinných extraktů Intra a 20 extraktů ovoce a zelenin v Nutria ještě dnes.

Nutria Buy Now!

intra atesty

 


pdf
 Zde si můžete stáhnout nejčastější otázky a odpovědi týkající se přípravku Nutria

pdf Laboratory report showing the antioxidant power of Intra and Nutria

pdf Nutria is certified pesticide free

 

VICEOINTRA referbutton

koupit

BTPkoupit