INTRA & NUTRIAplus

Společně lépe

Synergie přípravku 23 bylin INTRA & 12 komponentů NUTRIAPlus.

Synergické účinky přípravků Intra a NutriaPlus

INTRA obsahuje extrakty 23 rostlinných výtažků. NutriaPlus obsahuje 12 fytonutrientů, které synergicky doplňují extrakty Intra. Při jejich společném užívání se vašemu organismu dostaneme vzájemné synergie revolučních přípravků. Na standardizované stupnici společný účinek přípravků Intra a NutriaPlus dosahuje hodnoty ORAC 56,406/L. Oxygen Radical Absorbance Capacity (schopnost likvidovat volné radikály) (ORAC) je měřítkem účinnosti antioxidantů při likvidaci volných radikálů. Vyšší hodnota ORAC znamená znatelně lepší antioxidační vlastnosti. 

Každá kapsle doplňku NutriaPlus obsahuje obsahuje fytonutrienty z 12 různých druhů ovoce a zelenin. NutriaPlus poskytuje optimální množství vitamínů, stopových prvků a minerálů, včetně organicky vázaného selenu, který je na celém světě znám svými blahodárnými vlastnostmi. NutriaPlus je silný antioxidační doplněk připravený z ovocných a zeleninových koncentrátů, rostlinných výtažků, vitamínu C a selenu(SelenoExcell), který pomáhá vašemu tělu bránit se před zdravotními výzvami moderního života! NutriaPlus byl vyvinut ve spolupráci s výzkumnou laboratoří Acenzia Inc. Pomocí výzkumných modelů Zebrafish vědci vyvinuli NutriaPlus jako kombinaci 12 synergických složek, které vykázaly úžasné výsledky v pomoci lidskému zdraví!

 

INTRA 23 bylinných extraktů

23

pdf  Zde si můžete stáhnout leták Proč Nutria Lifestyles se Selenem?

Intra Lifestyles doplnek stravyChcete-li podpořit své zdraví, zpomalit účinky stárnutí a cítit se dobře, pak začněte používat přípravky 23 bylinných extraktů Intra a 20 extraktů ovoce a zelenin v Nutria ještě dnes.

Nutria Buy Now!

intra atesty

 


pdf
 Zde si můžete stáhnout nejčastější otázky a odpovědi týkající se přípravku Nutria

pdf Laboratory report showing the antioxidant power of Intra and Nutria

pdf Nutria is certified pesticide free

 

VICEOINTRA referbutton

koupit

BTPkoupit