INTRA CAPSULES – kapslová forma

Intra kapsle je složením i účinky totožná s Introu tekutou. Výhodou Intry v kapslích je, že se dá snadno přenášet (např. v kapse, kabelce apod.) a nevyžaduje žádné zvláštní nároky na skladování ale především chlazení, jako je to u tekuté formy!!

Proto je vhodná pro cestování a dovolené. Lze ji skladovat kdekoli. Vhodná je pro všechny, kteří hodně cestují a chtějí mít Intru vždy po ruce. Neobsahuje alkohol, cukr ani chemické přísady. Jedná se o přírodní produkt, který je vhodný pro osoby zdravé i nemocné jakéhokoliv věku.INTRA kapsle obsahují aktivní bylinné složky v sušené formě a neobsahují žádný přidaný rafinovaný cukr, jen přírodní cukr obsažený v dodatečně přidaných krystalcích výtažků vysušené pomerančové šťávy, který představuje méně než 0,5 gramu na dvě kapsle. Při užití INTRA kapslí společně s vodou se pomerančové krystalky smíchají v žaludku s tekutinou a tak vytvoří pomerančovou šťávu, která blahodárně spolupůsobí při procesu vstřebávání bylinek v lidském těle. Intra kapsle neobsahuje žádné tuky a bílkoviny.

Intra kapsle je také vhodná pro hospitalizace v nemocnicích.Pacient ji má vždy po ruce.

 Intra kapsle/PDF/

 

léto

 intra nutria lifestyles zkušenosti

Kapsle Intra jsou ideální pro své jednoduché přenášení a uskladnění bez nutnosti chlazení pro cestování, dovolené a pobyt v nemocnici. Svým složením jsou totožné s variantou nápoj. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Dvě kapsle obsahují je 0,5 g sacharidů, 28 ml Intry tekuté obsahuje 3 g sacharidů. Kapslová forma je tedy vhodná pro pacienty s cukrovkou.

Can Intra Herbal Juice be used by diabetics?

Click here.

 Intra kapsle/PDF/

INTRA HERBAL JUICE CAPSULES

Intra capsules 64 capsules (1 bottle)

 • Intra is a precise formulation of 23 time-tested and trusted botanical extracts manufactured by Lifestyles International.  As a natural food supplement, Intra helps balance and strengthen the body’s systems with the essential nutrients that are lacking in most modern diets.
 • Intra contains herbs that help to protect the body from our toxic environment.  It provides a high level of antioxidants that help maintain youthful vitality.
 • Daily use of intra helps nourish body cells and provide essential plant-based nutrients.
 • Standardized herbal extracts and strict manufacturing processes ensure consistent quality and potency of the intra blend.
 • Since 1992, intra has been distributed around the world with millions of satisfied users.  It has passed the test of time for safe use and effectiveness. Intra is Certified „safe for Athletic use“ by German Sport University
  Institute for Biochemistry. Accredited Institution for Certification. German Sport University Koln Institute for
  Biochemistry. IOC Accredited Laboratory. Prof. Dr. Wilhelm Schanzer, C/O Deutsche Sprothochschule.
  Dr. M.K.Parr, Food Scientist. Intra Contains 
  • No Steroids
  • No Stimulants

  Order Intra with 30-Day Full Money Back Guarantee

100

all-natural-botanicals

 capsules-intra

Akce!

Při objednávce INTRA TRIO ( 3 x 64 Intra kapslí) získáte 10% slevu. Do poznámky připište, že požadujete KAPSLOVOU FORMU.

 viceinfo