FIBER LIFE ZDARMA

Akční nabídka:

K objednávce 2 x Intra Trio (6 x 950 ml nebo 6 x 64 kapslí) získáte FIBER LIFE ZDARMA (1 ks) v hodnotě 920,-Kč!

Pro boj s nepříjemnou nadváhou, nefunkčním metabolizmem a zvýšenou hladinou cukru, doporučujeme exklusivně produkt FibreLife – přírodní vlákninovou směs. V dnešní uspěchané době je nutné, abychom se starali o své tělo a udržovali doporučenou váhu.

ZDE SI MŮŽETE 2 x Intra TRio (6 x 950 ml) OBJEDNAT (klikněte) ( Zásilku bude expedovat Lifestyles Brno). Platí do vyprodání zásob.

koupit

Zde si můžete stáhnout Leták o FiberLife     

Intra Lifestyles herbal drink journey

Obsah:  

1 x Fiber LIfe ( 60 tablet) pro osbní potřeby zdarma (  04/2017) 

2 x Intra TRio (6 x 950 ml)

1 x Návod a leták

Více informací na www.intra-lekarna.cz/fiberlife/ 

Každá kapsle FibreLife obsahuje 500 mg rozpustné vlákniny získané z koncentrovaných přírodních zdrojů, jako jsou Konjakový Glutomannan, guarová guma, xanthanová guma a přídavek extraktu ze skořice (Cinnamomum cassia). Při zapití dostatečným množstvím vody vytvoří v žaludku FibreLife komplex přírodních vláken ve formě gelu s blahodárnými účinky na naše zažívání. PŘÍPRAVEK SNIŽUJE CHUŤ K JÍDLU!

Doplněk stravy FIBRELIFE obsahuje EXKLUSIVNĚ dvacetinásobně zkoncentrovaný extrakt ze skořice (Cinnamomum cassia), která ovlivňuje hladinu cukru v krvi a metabolismus. Navíc je FIBRELIFE obohacen o extrakt z kořene Zmijovce (Konjac Amorphophallus). Všechny látky jsou přírodního původu a dlouhodobě používané jako doplnění běžné stravy.

Reference našich klientů naleznete zde.

Více zde: http://intra-shop1.webnode.cz/products/fiberlife/

Akce platí do konce února 2017 nebo vyprodání zásob! Expirační doba produktu Fiber lIfe je 04/2017.

fibrelife_cz

intra-trio