FIBER LIFE ZDARMA

Akční nabídka INTRA TRIO s 20% slevou + FiberLIfe:

K objednávce Intra Trio (3 x 950 ml ) získáte jeden produkt FiberLife ZDARMA (1 ks) v hodnotě 820,-Kč!

FiberLIfe je ideální pro boj s nepříjemnou nadváhou, nefunkčním metabolizmem a zvýšenou hladinou cukru. Společně s užíváním produktu Intra Herbal Juice doporučujeme exklusivně produkt FibreLife – přírodní vlákninovou směs. V dnešní uspěchané době je nutné, abychom se starali o své tělo a udržovali doporučenou váhu.

ZDE SI MŮŽETE Intra TRIO OBJEDNAT (klikněte). AKCE platí do vyprodání zásob.

koupit

Zde si můžete stáhnout Leták o FiberLife     

Intra Lifestyles herbal drink journey

Obsah:  

1 x Fiber LIfe ( 60 tablet)

1 x Intra TRio (6 x 950 ml)

1 x Návod a leták

Více informací na www.intra-lekarna.cz/fiberlife/ 

Každá kapsle FibreLife obsahuje 500 mg rozpustné vlákniny získané z koncentrovaných přírodních zdrojů, jako jsou Konjakový Glutomannan, guarová guma, xanthanová guma a přídavek extraktu ze skořice (Cinnamomum cassia). Při zapití dostatečným množstvím vody vytvoří v žaludku FibreLife komplex přírodních vláken ve formě gelu s blahodárnými účinky na naše zažívání. PŘÍPRAVEK SNIŽUJE CHUŤ K JÍDLU!

Doplněk stravy FIBRELIFE obsahuje EXKLUSIVNĚ dvacetinásobně zkoncentrovaný extrakt ze skořice (Cinnamomum cassia), která ovlivňuje hladinu cukru v krvi a metabolismus. Navíc je FIBRELIFE obohacen o extrakt z kořene Zmijovce (Konjac Amorphophallus). Všechny látky jsou přírodního původu a dlouhodobě používané jako doplnění běžné stravy.

Reference našich klientů naleznete zde.

Akce platí do vyprodání zásob! 

fibrelife_cz

intra-trio